Dostawa i oplaty

Dostawa i zwroty

Dostawa

Twoje zamówienie może być dostarczone przez lokalnego poczty lub kuriera. W zależności od regionu, większość zamówienia będą dostarczane przez pocztę w tym pakiecie otrzymają drogą pocztową. Jeśli nie jesteś w domu, gdy dostawa jest realizowana przez polowa karty zgłoszenia w lewo, w jaki sposób i gdzie można dokonać dostawy.

Zamówienia będą dostarczane przez kuriera. Kurier może opuścić swoje zamówienie z sąsiadem. Jeśli nie jesteś w domu, gdy dostawa odbywa się za pomocą karty elektronicznej powiadomień w lewo, w jaki sposób i gdzie można dokonać dostawy. To może wymagać dłuższego podpisu dostawy.

Jeśli masz pytania dotyczące problemów z dostawą, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.

Międzynarodowy

reguły wysyłki

Jeśli wybierzesz standardową usługę dostawy, należy pamiętać, że większość ziemi dotrze do miejsca przeznaczenia w ciągu dwóch tygodni, jednak niektóre miejsca przeznaczenia może potrzebować więcej czasu, aby dotrzeć do tego grona.

Monitorowanie i szybciej

Jeśli zdecydujesz się śledzić i szybki usługi kurierskie, paczka 5-15 dni roboczych, aby dotrzeć do miejsca przeznaczenia.

Zaczął z powrotem

Tutaj można rozpocząć prepaid etykietę zwrotną darmo online.

Zwrot Zakupy online: Mamy nadzieję, że będziesz w pełni zadowolony z zakupów z naszej strony dla produktu, ale jeśli z jakiegoś powodu nie są one po prostu zwrócić produkt do konsumpcji w ciągu 90 dni do pełnej refundacji. Według naszego prostego

Kup produkt musi być zwrócony do naszych sklepów.

Przetwarzanie zwroty

Na zakupy, zwrot zostanie przelana na swojej oryginalnej formy płatności. Zwrot zostanie naładowany i wszystkie podatki, w tym towarów kosztem zwracanych towarów (s). Koszty transportu są opłaty i oryginalny wysyłki opłata zostanie zwrócona. Możemy przetwarzać zwrot po otrzymaniu i sprawdzeniu produkty konsumenckie w naszym magazynie. Proszę poczekać do dwóch cykli rozliczeniowych dla kredytu na koncie, zarobki zostały przetworzone. Jeśli jesteś w złym rozmiarze lub kolorze otrzymanego daru, można powrócić do eksportu oryginalny otrzymane płatności kartą prezent. Jeżeli początkowe, aby kupić jako prezent, będzie w nowej karcie prezent, wysyłamy statek otrzymał kolejność postaci oryginalnych produktów kredytowych adres.

Modyfikacja lub anulowanie zleceń

Można zmienić kolejność przed złożeniem zlecenia w dowolnym momencie. Jednak, gdy zamówienie zostało umieszczone nasze realizacji zamówień oraz systemu transportu design, szybki sposób, aby uzyskać ich zleceń dla Ciebie. Nie możemy zmienić kolejność gdy zostanie złożony. Jeśli nie masz ukończonych zleceń jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Nasz zespół obsługi klienta zrobi wszystko, co możliwe, aby pomóc.

Należy pamiętać, że jeśli zostaną zdyskwalifikowani, promocji i ofert specjalnych w ramach projektu nie mogą uzyskać zniżki lub promocji.

Komunikować się z

Należy pamiętać, że zwracany produkt i nowe zamówienia, dwie odrębne operacje zostaną umieszczone na karcie kredytowej - jeden dla nowego porządku, jeden jest oryginalny projekt (y) jest zwracana do rachunku. Nie zwracamy kosztów wysyłki oryginalne.

PowrĂłt
Copyright @2019 www.oskyaris.pl Inc. 2016 Kup Buty